یادگیری زبان انگلیسی را از کجا و چگونه شروع کنیم؟

images 1659596693 خبر اولیه

شروع به یادگیری زبان انگلیسی کنید

همه ما اگر پس از تعریف آنچه می خواهیم، ​​اولین قدم را برداریم، به اهداف خود خواهیم رسید. برنامه ریزی برای آموزش زبان انگلیسی در خانه یا مدرسه کافی نیست. از آنجایی که برنامه ریزی مساوی است با انجام هیچ کاری، برداشتن قدم و اقدام نکردن، تنها کاری که انجام می شود این است که افکار ما سازماندهی و دسته بندی شوند. فکر کردن به کاری که می‌خواهیم انجام دهیم با انجام آن کاملاً متفاوت است و فقط با فکر کردن و طوفان فکری چیزی یاد نخواهیم گرفت.

به جای اینکه در گوگل به عنوان بهترین راه یادگیری زبان انگلیسی فکر کنیم و جستجو کنیم، اگر وقت خود را صرف تماشای یک فیلم به زبان انگلیسی یا خواندن کتابی در این زمینه کنیم، می تواند موثرتر باشد. پس بهترین توصیه این است که اولین قدم را بردارید و شروع به یادگیری کنید. مهم نیست که زمان کمی داریم، یا نمی دانیم راهی که انتخاب کرده ایم درست است یا نه، یا حتی نمی دانیم از کجا شروع کنیم. نکته اصلی برداشتن اولین قدم به سمت هدف است.

اولین قدم یادگیری، دیدن، شنیدن، برقراری ارتباط و غیره است. می توانید با این روش ها اولین قدم را بردارید و در صورت لزوم آن را اصلاح کنید. بنابراین، تنها چیزی که مهم است شروع و یادگیری است. برای این کار می توانید با یک کتاب خوب از bookbazi شروع کنید.

چگونه در زمان کوتاه انگلیسی یاد بگیریم؟

سوالات مهمی که همیشه در یادگیری زبان انگلیسی مطرح می شود این است که چگونه در کمترین زمان ممکن انگلیسی را یاد بگیریم؟! چه کتاب هایی برای یادگیری زبان انگلیسی مناسب هستند؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت که مهارت های مهم در آموزش زبان انگلیسی خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن است.

  جراح چاق کیست؟ | پایگاه اطلاع رسانی رجا

خواندن کتاب های انگلیسی مانند داستان های کوتاه به زبان انگلیسی، نوشتن متون ساده و مقالات کوتاه، گوش دادن به آهنگ ها، داستان ها، پادکست ها و گفتگو با این زبان از مواردی است که به یادگیری زبان انگلیسی کمک زیادی می کند، این موارد فقط نکات کلی برای یادگیری زبان انگلیسی، اما در نهایت باید نیاز خود را به این زبان مشخص کنید و برای آن تلاش کنید. به عنوان مثال، برای سفر به کشوری که زبان آن انگلیسی است، هدف ما یادگیری زبان انگلیسی برای رفع نیازهای روزانه و یا یادگیری عبارات و اصلاحات مفید و کاربردی است. بنابراین هدف گذاری در این مورد نقش اساسی دارد.

زمان و تداوم در آموزش زبان انگلیسی بسیار مهم است. شروع با حداقل زمان (حتی 5 دقیقه در روز)، اما ادامه منظم، اطلاعات و یادگیری در ذهن ما تثبیت خواهد شد.

images 1659596696 خبر اولیه

یادگیری زبان انگلیسی در خانه

روش های مختلفی برای یادگیری زبان انگلیسی در خانه وجود دارد که در ادامه به آنها می پردازیم:

در بین همه روش ها تماشای ویدیو (فیلم، کارتون، انیمیشن) بسیار کاربردی و مفید است. با تماشای ویدئوهایی در مورد موضوعات خانوادگی، می توانید با جنبه های مختلف زندگی روزمره یک خانواده در یک کشور انگلیسی زبان آشنا شوید.

  • نوشتن اهداف یا خاطرات:

کار دیگری که می توانید برای یادگیری زبان انگلیسی در خانه انجام دهید این است که فعالیت ها، برنامه ها و اهداف خود را به زبان انگلیسی در دفترچه یادداشت خود بنویسید. این یادداشت ها می تواند شامل هر موضوعی، خاطره ای از یک پیک نیک با دوستان، بازدید از یک کافه، تصور شما از تماشای فیلم یا خواندن کتاب و غیره باشد.

  رکورد برداشت زعفران در این شهرستان شکسته شد

راه دیگری برای یادگیری زبان در خانه این است که با دوستان خود جلسه داشته باشید و با آنها به زبان انگلیسی بحث کنید. در این دوره می توانید با خود یا دوستانتان در مورد هر چیزی که می خواهید به زبان انگلیسی صحبت کنید یا یک ویدیو تماشا کنید.

  • با خودم صحبت می کنم:

صحبت کردن با خودتان نیز یکی از روش های عملی یادگیری زبان انگلیسی است. برای این کار ابتدا موضوعی را در ذهن خود تعریف کنید. سپس شروع به صحبت با خود کنید. شما همچنین می توانید این کار را جلوی آینه انجام دهید و صدای خود را ضبط کنید یا از خود فیلم بگیرید. با انجام این کارها، خودتان را به چالش خواهید کشید و تمرین عالی برای تلفظ صحیح کلمات خواهید داشت.

جلسات مطالعه با افراد زیادی تشکیل دهید و پس از خواندن کتاب به زبان انگلیسی کتاب را تجزیه و تحلیل کنید. راه دیگر استفاده از موارد دلخواه است. بنابراین باید مطالب مورد علاقه خود را به زبان انگلیسی دنبال کنید. با موضوعات مورد علاقه خود کتاب بخرید و مطمئن باشید که در این صورت از علاقه و انگیزه شما استفاده می شود و در نتیجه حوصله و حوصله شما سر نخواهد رفت.

images 1659596700 خبر اولیه

بهترین زمان برای یادگیری زبان انگلیسی

یکی دیگر از مسائل مهم در یادگیری زبان انگلیسی زمان خواندن انگلیسی است. برای خودتان وقت بگذارید؛ به عنوان مثال، صبح بعد از بیدار شدن از خواب، قبل از خواب در شب یا زمانی در وسط روز، و غیره. سپس، مهم نیست که روزتان چقدر شلوغ و پربار است، آن زمان را برای یادگیری زبان انگلیسی اختصاص دهید و به طور پیوسته و منظم ادامه دهید.

  لغو یارانه پردرآمدها در حال حاضر منتفی است

وقتی صبح ها بعد از بیدار شدن از خواب چندین روز متوالی انگلیسی می خوانید، ذهن شما این فعالیت را در لیست کارهای مهم و جزو اولین کارهای روزانه شما قرار می دهد و ناخودآگاه تمرکز شما روی این کار بیشتر می شود. تمرین و تکرار در اکثر موارد از جمله یادگیری زبان بسیار موثر است. مرور و تکرار مطالبی که صبح، عصر و قبل از خواب می خوانید به یادگیری شما کمک زیادی می کند و با این اقدامات یادگیری و آموزش زبان انگلیسی برای شما به یک عادت روزمره تبدیل می شود و انگیزه شما را افزایش می دهد.

آخرین کلمه

بسیاری از ما کارهایی را که می خواهیم انجام دهیم به آینده موکول می کنیم، فقط به این دلیل که فکر می کنیم در آینده انرژی و زمان بیشتری برای تکمیل وظایف و اهداف خود خواهیم داشت یا اینکه در روزهای آینده زمان بیشتری خواهیم داشت و قادر خواهیم بود. برای مدیریت کار ما – خوب است. اگر می توانید، حتی زمانی که در راه کار هستید، می توانید کتاب های بوک را مطالعه کنید تا بهترین استفاده را از زمان خود ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید