یهودیان خشن بحران جدید صهیونیست ها در سرزمین های اشغالی

9844 خبر اولیه

بر اساس این سرمقاله، افشای حمایت رژیم صهیونیستی از دولت کیف در برابر روسیه در بحران اوکراین، تنش بین مسکو و تل‌آویو را به لحظه‌ای تقریباً غیرقابل بازگشت رسانده است و مقامات می‌گویند این رویارویی به اقدامات عملی به‌ویژه کرملین منجر شده است. . به حرکت رو به جلو ادامه دهید.

رژیم صهیونیستی که از ابتدای بحران اوکراین تلاش می‌کرد به سیاست یک بام و دو هوا در هر دو طرف جبهه بسنده کند، سرانجام با مداخله نظامی مغرضانه به نفع دولت اوکراین تغییر مسیر داد. رویارویی عملی با روسیه

این تحول با فراخوان سفیر روسیه در تل آویو پس از اظهارات تند سرگئی لاوروف مبنی بر یهودی بودن آدولف هیتلر وارد مرحله جدیدی شد و دولت نفتالی بنت تسلیحات خود به ویژه موشک های اسپایک را پس گرفت. راه را برای همسایگان اوکراین هموار کنید.

وزارت خارجه روسیه روز سه شنبه بیانیه ای صادر کرد و اسرائیل را به حمایت از «نئونازی ها» متهم کرد و ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت خارجه روسیه روز چهارشنبه به اسپوتنیک گفت که «مزدوران اسرائیلی» به گروه نژادپرست آزوف پیوسته اند. در اوکراین، جنگ لفظی بین دو کشور بیشتر شده است.

نکته این است که؛ شاید مهم ترین دلیل گرفتار شدن تل آویو در دوگانگی روسیه و غرب، ساختار جمعیتی یهودیان ساکن در سرزمین های اشغالی است که بسیاری از آنها، به ویژه در طبقات بالای جامعه، روس هستند، شهروندانی که خود را روس می دانند نه یهودی. .

در دوران ریاست جمهوری پوتین، روابط دو کشور به دلیل اعتقادات شخصی وی به “روس ها” و حضور چشمگیر آنها در سرزمین های اشغالی بسیار نزدیک شد و روس ها از طریق احزابی مانند اسرائیل، خانه ما، ساختار قدرت سیاسی رژیم صهیونیستی را تحت تأثیر قرار دادند. .

  احضار روحانی و سلطانی فر به دادگاه

اکنون اما با آشکار شدن حوادث و ترسیم روابط مسکو و تل آویو، مشخص است که دولت نفتالی بنت در شرایطی که در سرزمین های اشغالی در شرایط سختی قرار گیرد، بیشترین آسیب را متحمل خواهد شد.

نکته این است که؛ رژیم صهیونیستی علاوه بر چالش بیرونی که با آن مواجه است، علاوه بر غزه و قیام فلسطینیان در کرانه باختری و مناطق در سال 1948، تحت فشار شدید شهرک نشینان یهودی است که علاوه بر شرایط بد معیشتی، روزهای خود را نیز سپری می کنند. شب ها را در بلاتکلیفی می گذرانند.

در این میان، جمعیت روسی زبان در سرزمین های اشغالی که پوتین نیز به دلیل ارتباط با الیگارش های روس، حساب ویژه و نفوذ سیاسی بالایی در ساختار سیاسی اسرائیل دارد را باید به مشکلات دولت بنت اضافه کرد.

این گروه از مهاجران یهودی اکنون با افشای حمایت نظامی مستقیم رژیم صهیونیستی از اوکراین به یک نیروی سیاسی قوی حامی روسیه در فلسطین اشغالی تبدیل شده و می تواند مشکلات زیادی را برای هیئت حاکمه این رژیم ایجاد کند.

جالب هست؛ الکساندر آفیموف سفیر روسیه در سوریه در بیانیه ای بی صدا نسبت به حملات این رژیم در سوریه هشدار داد و با افزایش حمایت تلویزیونی از کیف و اعلام صهیونیست ها در حال ساخت بیمارستان صحرایی برای اوکراین، آن را تحریک آمیز خواند. از بازنگری روس ها به عنوان عضو دائمی شورای امنیت در تاکتیک هایش در سوریه.

اظهارات روسیه به دیمیتری پولیانسکی معاون سفیر روسیه در سازمان ملل در سخنرانی در شورای امنیت مبنی بر اینکه کشورش بلندی های جولان را به عنوان بخشی از خاک سوریه به رسمیت می شناسد و الحاق آن به فلسطین اشغالی را به رسمیت نمی شناسد، قابل توجه است.

  این مدل مفرح افتخار جدید صنعت خودرو ایران است!

منبع: نورنیوز

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید