یگان موشکی نیروی زمینی تشکیل شد

فرمانده ارتش با اشاره به تشکیل یگان موشکی در نزاجا گفت: منابعی را ایجاد کرده ایم تا بتوانیم تجهیزات ارتش را تغییر دهیم و تجهیزات مناسب برای نیروی واکنش سریع جایگزین کنیم.

به گزارش رجانیوس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ارتش، امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در جلسه تئوری شورای آموزش افسری شهید صیاد شیرازی در دانشگاه هوانوردی و فناوری شهید ستاری گفت: مقام معظم رهبری در شناسایی ما را یاری می کنند. راه به درستی فرمود: در غیبت امام عصر(عج)، راه راست ولی فقیه است.

وی با بیان اینکه شهید صیاد شیرازی الگوی جاودانه است، افزود: شهید صیاد شیرازی ولایت مداری را با گوشت و پوست و خون خود لمس کرد و سرباز واقعی ولایت فقیه بود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به حضور پرشور ملت ایران در 22 اسفندماه گفت: ملت قهرمان ایران حماسه ای دوباره آفرید و ماهیت اساسی و ولایی خود را به نمایش گذاشت.

امیر حیدری با بیان اینکه باید یاد و نام شهدا را زنده نگه داریم، تصریح کرد: دست اندرکاران دوره های شورای آموزش افسری تلاش می کنند نسل به نسل خط قرمز شهادت را الگوبرداری کنند و هرگز فراموش نشوند.

وی افزود: دوران حفاظت مقدس گنجینه بزرگی است که هر چقدر هم آن را بگیریم به این گنجینه اضافه می شود و هرگز فراموش نمی شود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس با آموزش و تسلیح نیروی زمینی و هوایی ارتش با دشمن افسارگسیخته مقابله کرد.

  سه سرباز عراقی در حمله داعش کشته شدند

امیر حیدری خطاب به دانشجویان شرکت کننده در دوره آموزشی نظامی گفت: امروز تنها با سلاح نمی توان جنگ را پیروز شد. جنگ علمی است که مردم سراسر جهان با بهره گیری از هنر فرماندهی می توانند با دانش جنگ و تجهیزات به روز پیروز جنگ شوند.

وی یادآور شد: نیروی هوایی دلاور ما در دوران دفاع مقدس باعث شد دشمن متوجه شود که نیروی الهی است و دشمن را سر جای خود نشاند و در دریا ناوگان ارتش ایران، ناوگان صدام ملعون بود. حذف شده است.”

فرمانده ارتش با تاکید بر اینکه ارتش در دوران دفاع مقدس نقش بسیار مهمی داشت، گفت: در دوران دفاع مقدس ارتش در تمامی عملیات ها به زور حضور دارد و پس از جنگ نیز ارتش میادین مین را پاکسازی می کند. به یاری ملت شتافت.

امیر حیدری تاکید کرد: نیروی زمینی ارتش از سال 1354 تا 1360 در مرزهای جنوب غرب و غرب کشور نبرد نفس گیر با منافقین و ضدانقلاب داشت و ما به عنوان دفاع مقدس در مرز مستقر شدیم و با منافقین که در شماره 1369 ذکر نشده بود جنگیدیم. کتاب.

وی با اشاره به تجهیزات و تسلیحات ارتش گفت: 4 ویژگی برای تجهیزات ارتش تعریف کرده ایم و امروز سرمایه گذاری ما در سلاح های دوربرد، نقطه زن، قابلیت اتوماسیون و هوشمندسازی را دارد.

فرمانده ارتش با اشاره به تشکیل یگان موشکی در ارتش گفت: منابعی را ایجاد کردیم تا بتوانیم تجهیزات ارتش را تغییر دهیم و نیروهای واکنش سریع را جایگزین تجهیزات کنیم.

  سبک خاص اقتصاد رانتی-راز-دزدی ایرانی

امیر حیدری گفت در 45 نقطه کشور در حال ساخت خانه های سازمانی و پادگان جدید هستیم، در ارتش هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید