1401 کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد صادر شده است

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد قطعی 1401 امروز 26 اردیبهشت ماه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.

به گزارش رجانیوس، آزمون کارشناسی ارشد منقطع روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه 28، 29 و 30 اردیبهشت ماه برگزار می شود و بیش از 647 هزار داوطلب متقاضی شرکت در این آزمون هستند.

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد منقطع 1401 از امروز 26 اردیبهشت ماه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی https://www.sanjesh.org قابل دریافت است و داوطلبان می توانند شناسنامه یا اطلاعات مربوط به آن را وارد کنند. ثبت نام، از جمله شماره فایل و کد کارت آزمون خود را پیگیری کنید

متقاضیان لازم است در خصوص محتویات کارت آزمون موارد زیر را انجام دهند:

1 اگر زبان خارجی موجود در کارت آزمون با زبان خارجی انتخابی شما هنگام ثبت نام اینترنتی (بسته به محتوای مواد آزمون) ناسازگار باشد یا در مورد ناتوانی (بصری، شنوایی و حرکتی) مغایرت وجود داشته باشد، باید جهت تماس با نماینده این سازمان که از روز دوشنبه 26 تا سه شنبه 27 اردیبهشت ماه از ساعت 8:30 الی 12 و از ساعت 14 الی 18 در پیشخوان رفع نقص حوزه انتخابیه مربوطه می باشد. (آدرس مناطق معیوب در ابلاغیه سازمان سنجش درج شده است).

2. در صورت وجود مشکل در سایر مطالب کارت آزمون مانند نام رشته، نام محل تحصیل و معدل مقطع کارشناسی (میانگین نمره طبق مفاد بند ” ده” در این اطلاعیه) و با توجه به ثبت نام، لازم است جهت اصلاح مورد یا موارد مذکور منحصراً به قسمت ویرایش اطلاعات نقشه در سایت سازمان سنجش مراجعه و تا اردیبهشت ماه نسبت به اصلاح موارد مربوطه اقدام شود. حداکثر 20، 1401.

  سرمربی عراقی: ایران بهترین تیم آسیاست

دیدگاهتان را بنویسید