209 شبکه علیه ایران برنامه تولید می کنند

معاون امور استان های سازمان صدا و سیما گفت: 209 شبکه مخالف ایران برنامه تولید می کنند در حالی که 120 شبکه در رسانه ملی داریم.

به گزارش رجانیوز، حسن عابدینی پیش از ظهر امروز دوشنبه در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل صدا و سیمای مرکز خوزستان گفت: امام خمینی (ره) صدا و سیما را به دانشگاه تعبیر کردند.

وی افزود: به گفته رهبر معظم انقلاب صدا و سیما تنها یک دانشگاه نیست، بلکه مسئولیت رسانه بر عهده رسانه ملی است، این کار بسیار سختی است.

عابدینی ادامه داد: 209 شبکه علیه جمهوری اسلامی ایران برنامه تولید می کنند در حالی که بیش از 120 شبکه در رسانه ملی داریم.

معاون صدا و سیمای استان تاکید کرد: امروز جنگ به جنگ اندیشه تبدیل شده است و باید تلاش کنیم تا اندیشه حقیقت پیروز شود.

این مسئول افزود: صدا و سیما هم در خارج و هم در داخل به دلیل شرع از رهبر انقلاب اسلامی تبعیت می کند و ما نیز به دلایل قانونی و عقلایی باید از رهبر انقلاب اطاعت کنیم.

عابدینی بیان کرد: کشور ما علاوه بر مسائل دینی و عقیدتی با افراط گرایی و توطئه دشمنان مواجه است و باید این کشتی متحرک را به سمتی هدایت کنیم که به موفقیت و سربلندی دست یابد.

وی خوزستان را رنگین کمان اقوام خواند و گفت: من چشم به راه آینده هستم و در خدمت مردم خوزستان، مردمی که حق در باب جمهوری اسلامی دارند و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

  پیکر شهید «داوود جعفری» تشییع شد/ ماجرای دریافت نشان پیروزی از رهبر انقلاب

دیدگاهتان را بنویسید