4 برند برتر کفش ورزشی که توسط Off Fashion ذکر شده است

امروزه شرکت های بزرگ تولید کننده پوشاک و لوازم ورزشی تمام توان خود را به کار گرفته اند تا سهم بیشتری از بازارهای جهانی را به خود اختصاص دهند که از جمله آنها می توان به چهار برند بزرگ و بهترین تولید کننده کفش نخی و ورزشی در جهان اشاره کرد. که توسط فروشگاه f-mod معرفی شده است بررسی می کنیم.

فروشگاه نایک

1) نایک – نایک

نایک یا نایک یک شرکت چند ملیتی آمریکایی است که در زمینه توسعه، طراحی، تولید و بازاریابی و فروش جهانی پوشاک و پوشاک، کفش، لوازم جانبی و تجهیزات نایک فعالیت می‌کند که پرفروش‌ترین محصول آن کفش جردن است. دفتر مرکزی این شرکت در منطقه شهری پورتلند قرار دارد. این شرکت با درآمد بیش از 37.4 میلیارد دلار در سال 2020، بزرگترین تامین کننده پوشاک ورزشی و پنبه در جهان و تولید کننده بزرگ تجهیزات ورزشی است. تا سال 2020، این شرکت 76700 نفر از سراسر جهان را استخدام می کند.

ارزش این شرکت در سال 2020 بیش از 32 میلیارد دلار بود که نایک را به ارزشمندترین برند در بین برندهای تجهیزات ورزشی تبدیل کرد. همچنین در سال 2017 ارزش برند نایک 29.6 میلیارد دلار است. نایک در فهرست فورچون 500 بزرگ‌ترین شرکت‌های آمریکا در سال 2018 از نظر کل درآمد در رتبه 89 قرار گرفت.

برند نایک به نام “Blue Ribbon Sports” توسط فیل نایت و بیل باورمن در 25 ژانویه 1964 تأسیس شد و در 30 می 1971 رسماً به شرکت نایک تبدیل شد. نام تجاری از نایک، الهه یونانی پیروزی الهام گرفته شده است. .

  در برابر استفاده ابزاری از قدرت

نایک کفش‌های کتانی خود را با نام‌هایی مانند Air Force، Air Max، Air Zoom، Air Jordan، Air VaporMax، Nike Golf، Nike Techno، Nike Kurtz و … می‌فروشد که در فروشگاه‌های Off Fashion و Nike موجود است. نایک از سال 1995 تا 2008 مالک Bauer Hockey بود و قبلاً مالکیت Cole Haan، Umbro و Hurley International را در اختیار داشت. این شرکت علاوه بر تولید تجهیزات و پوشاک ورزشی، فروشگاه های خرده فروشی را با نام نایک تاون نیز راه اندازی می کند. نایک علاوه بر تولید محصولات، از بسیاری از تیم های ورزشی و ورزشکاران مشهور در سراسر جهان پشتیبانی می کند.

شرکت نایک

2) آدیداس – آدیداس

آدیداس AG (معروف به آدیداس از سال 1949) یک شرکت چند ملیتی آلمانی است که دفتر مرکزی آن در هرتزوگناوراخ، بایرن است که کفش، پوشاک و لوازم جانبی طراحی و تولید می‌کند. این شرکت بزرگترین تولید کننده پوشاک ورزشی در قاره اروپا و دومین تولید کننده بزرگ در جهان پس از برند نایک است. این شرکت هلدینگ گروه آدیداس است که 8.33 درصد از سهام باشگاه فوتبال بایرن مونیخ و شرکت تناسب اندام اتریشی را شامل می شود. درآمد آدیداس در سال 2018، 21.915 میلیارد یورو بوده است.

این شرکت توسط آدولف داسلر آلمانی در خانه مادرش تاسیس شد. او در سال 1924 به همراه برادر بزرگترش رودولف، کارخانه کفش برادران داسلر را تأسیس کرد. داسلر به برادرش در ساخت کفش های کتانی میخ دار برای چندین رویداد مختلف ورزشی کمک کرد. میخ های فلزی سنگین با بوم و لاستیک جایگزین شده اند. داسلر دونده آمریکایی جسی اونز را متقاعد کرد که در بازی های المپیک تابستانی 1936 کفش های دست ساز خود را بپوشد.دو برادر به نام های آدولف برند آدیداس و رودولف برند پوما را تاسیس کردند و رقیب تجاری آدیداس شدند.

  مجلس برآوردهای غیرواقعی از دولت دارد/ نیمی از مسئولیت بودجه سال 1400 بر عهده دولت قبل بود.

در حال حاضر برند آدیداس در بین ورزشکاران بسیار معروف است و از مدل های محبوب آن می توان به Yeezy Boost، ZX 2K Boost، UltraBoost، NMD، Stan Smith و … اشاره کرد.

شرکت آدیداس

3) پوما – پوما

پوما اس ای که بیشتر با نام پوما شناخته می شود، یک شرکت چند ملیتی آلمانی است که در زمینه طراحی و تولید کفش، پوشاک و لوازم جانبی ورزشی و غیر ورزشی فعالیت می کند و دفتر مرکزی آن در باواریا، آلمان قرار دارد. پوما سومین تولید کننده پوشاک ورزشی در جهان است. این شرکت در سال 1948 توسط رودولف داسلر تاسیس و راه اندازی شد. در سال 1924 رودولف و برادرش آدولف به طور مشترک شرکت Dassler Brothers Shoe Factory را تأسیس کردند، اما پس از مدتی رابطه دو برادر دشوار شد و در سال 1948 با جدایی از یکدیگر و دو برند جداگانه به نام پوما موافقت کردند و آدیداس را تأسیس کردند. .

رودلف پس از جدایی از برادرش، ابتدا شرکت تازه تاسیس را با نام رودا (از نام رودلف داسلر، مانند آدیداس بر اساس آدی داسلر) به ثبت رساند، اما بعداً نام آن را به پوما تغییر داد. اولین لوگوی پوما از یک مربع و یک مستطیل تشکیل شده است که در سال 1948 به همراه نام شرکت به ثبت رسید. اما بعداً لوگوی این برند به گربه جهنده تغییر یافت.

4) ریباک – ریباک

Reebok International Limited یک تولید کننده کفش و پوشاک تناسب اندام آمریکایی است که بخشی از گروه برندهای پرستیژ است. این شرکت در سال 1895 در انگلستان توسط JW Foster and Sons تاسیس شد. در سال 1958، نوه های جی فاستر (بنیانگذار ریباک) نام تجاری را به ریباک تغییر دادند که از تلفظ آفریقایی کلمه ریباک گرفته شده بود. از سال 1958 تا 1986، این برند برای نشان دادن اصالت شرکت، یونیون جک را در لوگوی خود قرار داد. در سال 2005، این شرکت توسط شرکت آلمانی کالاهای ورزشی آدیداس خریداری شد.

  تمدید گذرنامه و صدور گذرنامه ویژه از امروز آغاز شد

کدام مارک پنبه برای من مناسب است؟

شاید الان با این همه توصیف به خودتان بگویید کدام مارک پنبه برای من مناسب است؟ نمی توان به این سوال پاسخ مشخصی داد، زیرا در حال حاضر تمامی برندهای ذکر شده دارای ساخت و ساز باکیفیت و فناوری های خاص خود هستند و باید ابتدا نیازهای خود و فعالیتی که قصد انجام آن را دارید بررسی کنید و سپس نیازهای خود را بررسی کنید. مدل از بین برندهای محبوب به سلیقه خود انتخاب کنید و آن را از فروشگاه های معتبر مانند نایک، OFFMOD، آدیداس سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید