5 نکته مهم در انتخاب کفپوش بیمارستانی

images 1657195999 خبر اولیه

به دلیل اهمیت زیاد مراکز درمانی، انتخاب کفپوش مناسب بیمارستانی می تواند کمی دلهره آور باشد. آیا نگرانی در مورد رضایت بیماران، مشتریان و کارکنان از کفپوش وجود دارد؟ و آیا به اندازه کافی کاربردی است؟ آیا کفپوش می تواند ترافیک سنگین بیمارستان را تحمل کند؟ و مهمتر از همه، آیا از افراد در برابر عوامل بیماری زا و سایر باکتری های مضر محافظت می کند؟

برای انتخاب کفپوش بیمارستانی با کیفیت ممکن است سوالات زیادی در ذهن شما وجود داشته باشد. این سوالات معمولا چالش برانگیز و تا حدودی آزاردهنده هستند. به همین دلیل برای اینکه خیالتان راحت شود، 5 نکته مهم برای انتخاب کاربردی ترین کفپوش بیمارستانی را در اختیار شما قرار می دهیم. پس از مطالعه این مقاله می توانید با اطمینان بیشتری کفپوش مناسب را انتخاب و خریداری کنید.

معروف ترین کفپوش بیمارستانی کدام است؟

کفپوش اپوکسی یا رزینی به دلیل ویژگی ها و مشخصاتی که دارد در اکثر مواقع انتخاب اول بیمارستان ها می باشد. این کفپوش ضد باکتری بوده و می تواند فشار ترافیک زیاد در بیمارستان ها را تحمل کند. مقاومت مکانیکی و سایشی بالای آن باعث می شود در برابر حرکت وسایل نقلیه چرخدار به خوبی مقاومت کند و قوی بماند. نکته بسیار مهم دیگر در مورد استفاده از کفپوش اپوکسی در بیمارستان این است که می تواند خاصیت ضد الکتریسیته ساکن داشته باشد و به دلیل همین ویژگی گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در اتاق عمل می باشد.

1- سطوح مقاوم در برابر لغزش

درست زمانی که انتظارش را ندارید، ممکن است کسی بلغزد و بیفتد. این کاملا غیر قابل پیش بینی است، اما هنوز هم می تواند اتفاق بیفتد. آیا می توانید این سوال مهم را نادیده بگیرید؟! لازم نیست نگران باشید، فقط باید سعی کنید یک کفپوش بیمارستانی مناسب انتخاب کنید. پوشش کف با سطوح ضد لغزش به شما احساس راحتی می کند.

  امکان افشای سوالات آخرین امتحان وجود ندارد

2- وضعیت سلامت

بیمارستان ها در معرض پاتوژن ها، باکتری ها و سایر میکروب های مضر هستند. بنابراین، بسیار مهم است که چه نوع کفپوشی را انتخاب می کنید. یک طبقه مناسب بیمارستانی باید از مردم و کارکنان در برابر انتقال بیماری محافظت کند. همچنین برخی از قسمت های بیمارستان حساسیت بیشتری دارند. به عنوان مثال، سالن های عمل، زایشگاه ها و اتاق های انتظار نیاز به محافظت بیشتری در برابر میکروب های بیماری زا دارند. بنابراین در انتخاب کفپوش مناسب از نظر شرایط بهداشتی بسیار دقت کنید. در این صورت سلامت محیط و سلامت بیماران کاملا تضمین می شود.

images 1657196238 خبر اولیه

3- کف بیمارستانی مقاوم

از آنجایی که بیمارستان تنها محل عبور افراد نیست، انتخاب یک کفپوش بیمارستانی بادوام بسیار مهم است. گاری های حمل تجهیزات، ویلچر، تخت بیماران و غیره هر روز ضربه های زیادی به سطوح بیمارستان می زند. بنابراین کفپوش بیمارستانی باید به گونه ای انتخاب شود که دوام و نگهداری آن آسان باشد. در این صورت امکان بروز مشکلات ناخواسته مانند شکستن کف به حداقل می رسد.

4- نگهداری آسان

محیط بیمارستان به اندازه کافی شلوغ و پر استرس است. به این موارد نباید مراقبت از تمیز نگه داشتن کفپوش ها را اضافه کرد. اگر نشت مایع باعث ایجاد لکه شود یا افتادن هر وسیله ای باعث شکستن کفپوش شود، برای بیمارستان مشکل ساز خواهد شد. بنابراین، مهم است که پوششی را انتخاب کنید که به راحتی و سریع تمیز شود. همچنین در صورت لزوم می توان کفپوش ها را به سرعت و به راحتی تعمیر کرد.

  هیولایی قدرتمند به نام BMW X7 2023 معرفی شد + فیلم

5- برداشت مثبت از ظاهر کفپوش بیمارستانی

معمولاً بیمارستان برای برخی از مراجعان ترسناک و استرس زا است. انتخاب کفپوش بیمارستانی با ظاهر مناسب می تواند آسایش بیماران و همراهان آنها را افزایش دهد. این بسیار مهم است که اولین برداشت مردم از محیط بیمارستان چیست. در انتخاب کفپوش به این نکته توجه کنید که می تواند به طول مدت اقامت بیماران و همراهان آنها کمک کند. اگر مشتریان احساس راحتی و آرامش بیشتری داشته باشند، هرگز تصمیم نخواهند گرفت بیمار خود را به بیمارستان دیگری منتقل کنند.

مرکز خرید کفپوش بیمارستانی

کفپوش صنعت آریا به عنوان یک برند ایرانی با بیش از 20 سال سابقه علمی و عملیاتی گزینه ای عالی برای کاربرد کفپوش بیمارستانی می باشد. از آثار برجسته وی می توان به بیمارستان شهید چمران تهران، بیمارستان شهید بهشتی قم، بیمارستان طالقانی تهران، بیمارستان شهید رجایی تهران، بیمارستان امام رضا آمل، بیمارستان مهدیه تهران، بیمارستان امام خمینی(ره) پلدختر، بیمارستان دانا شیراز، سلمان اشاره کرد. بیمارستان فارسی بوشهر، بیمارستان نفت اهواز و… ذکر شد. برای ارتباط با این شرکت می توانید با شماره های 22382879-021 و 3384767-0912 تماس بگیرید.

images 1657196112 خبر اولیه

نتیجه

تنوع کفپوش بیمارستانی موجود در بازار، انتخاب را برای کسانی که تصمیم به خرید دارند بسیار چالش برانگیز کرده است. بنابراین لازم است عوامل مهمی را برای ویژگی هایی که کفپوش مناسب باید داشته باشد در نظر گرفت. همانطور که در بالا گفتیم عدم لغزش، بهداشت، مقاومت، نگهداری آسان و ظاهر خوب از جمله عوامل مهم در انتخاب کفپوش بیمارستانی مناسب است.

لازم است بدانید که هر قسمت از بیمارستان نیاز به کفپوش مخصوص به خود دارد. در این صورت می توانید با یک مرکز فروش معتبر مشورت کنید. شرکت مهندسی کفپوش صنعت آریا با بیش از 20 سال سابقه درخشان آماده ارائه خدمات به شما عزیزان جهت انتخاب کاربردی ترین کفپوش بیمارستانی می باشد.

  تنها با 10 میلیون متر در تهران میزبان شوید!

دیدگاهتان را بنویسید