6 نفر در سیل یزد جان باختند

مدیر روابط عمومی اورژانس استان یزد از جان باختن 6 نفر و مجروح شدن 10 نفر در حوادث ناشی از سیل این روزهای یزد خبر داد.

به گزارش رجانیوز، سید حسین طباطبایی مدیر روابط عمومی اورژانس استان یزد در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در یزد با اشاره به خسارات وارده بر اثر سیل در استان یزد اظهار داشت: در حال حاضر تلفات ناشی از سیل اخیر در استان یزد گزارش شده است. یزد 6 بود.

وی ادامه داد: یکی از متوفیان در منطقه اکبرآباد یزد، یک نفر در خیابان حضرت مهدی (عج) یزد، یک نفر در روستای بنادق سادات، یک نفر در کویر اطراف یزد، یک نفر در مروست و یک نفر در روستای شواز از شهر سرخ شده بودند.

مدیر روابط عمومی اورژانس استان یزد این آمار را مربوط به ساعت 13 و 26 دقیقه امروز شنبه 17 مرداد دانست و خاطرنشان کرد: 10 مصدوم توسط نیروهای اورژانس نجات یافتند که البته باید آمار نجات هلال احمر را نیز به این آمار اضافه کرد. آمار بودن

طباطبایی خاطرنشان کرد: از زمان آغاز هشدار سیل، اورژانس استان 58 دستگاه آمبولانس و اورژانس 116 را برای امدادرسانی به مردم سیل زده در حالت آماده باش قرار داده است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه اخطار زرد از سوی کارشناس هواشناسی اعلام شده و احتمال بارش پراکنده تا روز دوشنبه وجود دارد، برای جمع بندی آمار و اعلام آمار نهایی زود است و آمار نهایی اعلام می شود. به محض پایان اخطار و امداد.

مدیر روابط عمومی اورژانس استان یزد ادامه داد: اعلام این اخبار و آمار به معنای اعلام وضعیت سفید نیست و همچنان در وضعیت زرد هستیم و لازم است مردم تا حد امکان رعایت کنند و از تردد غیرضروری خودداری کنند و خودروهای اورژانس را راه بیاندازند. رسیدن بگذار باز شوند

  باطری اتاق کودک: فروش اینترنتی باطری ماشین با تحویل و تعویض در محل

دیدگاهتان را بنویسید