7 سناریوهای شکست خورده ضدانقلاب پایگاه اطلاع رسانی رجا

گروه سیاسی رجانیوز: بیش از دو هفته از درگذشت مرحومه مهسا امینی می گذرد اما حواشی مربوط به وی کم کم از موضوع اصلی دور شده است. این اتفاقات که به سرعت از رویکرد انتقادی و اعتراضی به رویکردی نگران کننده تبدیل شد، به محلی برای بیرون کشیدن ماهی از آب تیره دشمنان ایران تبدیل شد. اما ماجرای مرگ مهسا امینی ظرف چند روز ظرفیت سواستفاده را به همراه داشت.

من گزارش میدم رجانیوز; حرکت سینوسی اغتشاشات پراکنده در برخی نقاط کشور نشان داده است که هرگاه آتش اغتشاشات سرد می شود، یک عملیات روانی بیرونی یا درونی سعی در شعله ور شدن مجدد آن دارد. شاید بتوان آخرین تلاش برای تشدید ناآرامی ها را تقلای روز شنبه برای اعتراضات سراسری دانست. دست اندرکاران این موضوع با فراخوان اعتراضات سراسری در داخل و خارج از کشور سعی در سازماندهی جنبشی غنی و قدرتمند داشتند، اما این رویدادها تنها به چند تجمع پراکنده در داخل و خارج از کشور محدود شد. اگرچه آنها فکر می کردند که این ناآرامی ها از حوالی ظهر شروع شده و تا پاسی از شب، شنبه شب و همچنین دیروز و یکشنبه ادامه داشت، اما وضعیت کشور کاملاً عادی بود. این شکست را می توان از عوارض ناآرامی ها دانست. با این حال بررسی سیر سینوسی دو هفته اخیر نشان می دهد که چگونه گام به گام این جنگ ترکیبی علیه کشور شکست می خورد.

وعده اینترنت ماهواره ای برای شورشیان

اولا؛ پس از محدودیت های اعمال شده در اینترنت و فضای مجازی، کمپین هایی که از این پلتفرم ها برای هماهنگی و استفاده از پشتیبانی خارجی استفاده می کردند، به شدت سردرگم شدند. این اتفاق باعث شد تا آمریکایی‌ها بلافاصله وارد میدان شده و با رفع تحریم انتقال تجهیزات و بسترهای لازم برای اتصال به اینترنت ماهواره‌ای، تنفس مصنوعی و امید واهی به شورشیان تزریق کنند.

  مسیرهای روز جهانی قدس در تهران اعلام شد

رسانه های خارجی با اغراق در این اقدام وعده دادند که این بستر به زودی و با کمترین قیمت در اختیار مردم ایران قرار خواهد گرفت. برخی از خودی ها و حتی وزرای سابق فقط با نصب برنامه اینترنتی استارلینک برای اتصال به اینترنت ماهواره ای مطالب گمراه کننده معرفی کردند. این ابراز امید واهی برای مدتی کوتاه بار دیگر شورشیان را که ارتباط نامحدود خود را با شبکه پشتیبانی از دست داده بودند، به امید حضور در صحنه در کف میدان نگه داشت. اخبار جعلی درباره گروه هکری Anonymous را نیز می توان برای نشان دادن چهره ضعیف و تحت فشار برای استقبال از شورشیان تحلیل کرد.

دختری که کشته نشد

دومین؛ ترور یکی از برنامه هایی است که داستان ترانه موسوی در سال 88 تاکنون مورد توجه ضدانقلاب قرار گرفته است. تصویر دختری که موهایش را در خیابان بسته بود و سپس خبر کشته شدن او با 6 گلوله از جمله احساسات جریحه دار بود. اما بعداً مشخص شد که این خبر بی‌بی‌سی و ایران اینترنشنال کذب بوده و فرد مذکور در مصاحبه‌ای اعلام کرده که زنده است و تیراندازی نشده است. بعدها ماجرای اصلی درگذشت حدیث نجفی نیز سوژه رسانه ها شد. اما مصاحبه پدرش و اعلام کشته نشدن پسرش توسط پلیس آب سردی در بدنه این جریان رسانه ای بود.

هواداران خارجی فتنا 88 به میدان آمدند

سوم؛ اگرچه حمایت آشکار کشورهای غربی از گروهک های تروریستی منافقین و کومله به عنوان طراحان اغتشاشات اخیر نیازی به استدلال ندارد، اما این کشورها برای نشان دادن حمایت خود از شورشیان و حمایت از آنان، تحریم هایی را علیه مردم ایران اعمال کردند. آمریکا، کانادا، آلمان، اتحادیه اروپا و غیره اخبار تحریم های جدید یا تحقیقات برای اعمال تحریم ها به دنبال داشت.

  لغو نتایج ۱۸ درصد از انتخابات پارلمانی عراق

هواپیمایی که سقوط نکرد

چهارم؛ دشمنان با خرابکاری و ساقط کردن دو فروند هواپیمای مسافربری و این همان مشکل فاجعه دردناک هواپیمای اوکراینی هستند، سعی کردند رژیم را مقصر سرنگونی هواپیما بدانند و از خون صدها مرد، زن، کودک و مرد ایرانی استفاده کنند. بزرگسالان برای اهداف شوم خود آب گرم کنند. این موضوع همراه با کشف مواد منفجره و سلاح های فراوان توسط نیروهای اطلاعاتی کشورمان ناکام ماند.

دستی در آغوش ورشکستگان سیاسی

پنجم؛ جذب میرحسین موسوی یکی از رهبران فتنه 88 که دو هفته پس از درگذشت مرحوم امینی بیانیه ای صادر کرد را می توان تلاشی برای دمیدن به جریان ناآرام فتنه 88 دانست. طراحان انتشار این بیانیه را تصور کردند. او پایگاه اجتماعی قدرتمندی دارد که می‌تواند با صدور بیانیه‌ای برای پیشبرد اهداف ضدایرانی قیام‌های اخیر به میدان بیاورد. بی توجهی به ورشکستگی سیاسی سران شورش، عدم توجه عمومی به اظهارات عناصر شناخته شده و سابقه ناتوانی موسوی در سازماندهی جریان برانداز نشان می دهد که ضدانقلاب به افراد تکراری و ورشکسته متوسل شده است. رهبران شورشی، برای طراحی تکرار (یعنی براندازی). سوالی که حکایت از یأس جنبش ضدانقلاب دارد.

جمعه سیاه زاهدانی ها

ششم؛ حضور تروریست های مسلح در بین اهالی زاهدان بعد از نماز جمعه و حمله به کلانتری ها، مردم و تخریب و آتش زدن خودروها و مشاغل مردم خونین ترین اقدامی بود که منجر به کشته و زخمی شدن تعداد زیادی از مردم از جمله انقلابی شد. نیروهای گارد و بسیج مردمی این شهر شد. در حالی که مردم و نیروهای مسلح قربانی جنایتی شده اند که گروهک تروریستی جندال ظلم مسئولیت آن را بر عهده گرفته است، یک جریان رسانه ای تلاش می کند رژیم و نیروی انتظامی را مسئول کشتار مردم این شهر معرفی کند. اگرچه این سناریوی رسانه ای در بطن ماجرا همچنان از سوی دشمنان پیگیری می شود، اما تاکنون پاسخ مطلوبی از سوی ضدانقلاب دریافت نکرده است.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

افشای حقیقت برای مخالفان

هفتم؛ آخرین تلاش ضدانقلاب برای انتقال تجمعات به کشورهای مختلف با تبلیغات گسترده رسانه ای انجام شد. به عنوان نمونه دو شهر آمستردام و آیندهوون هلند با جذابیت گسترده و نصب بیلبوردهای بزرگ در شلوغ ترین مراکز این شهرها تلاش کردند تا جمعیت ایرانی را که گفته می شود حدود 60 هزار نفر می شود به این عرصه بکشانند. اما حضور ایرانی ها در این تجمع زیر یک درصد است و این نشان می دهد که ایرانی ها از این بازی سیاسی استقبال نمی کنند. حاشیه های تجمعات در کشورهای دیگر نیز نمونه خوبی از عمق رسوایی در اپوزیسیون است که تا آنجا پیش می رود که سلبریتی های نزدیک به ضدانقلاب را تحقیر می کند.

عکس ها و فیلم ها نشان می دهد مهناز افشار که در اغتشاشات شنبه شب (18 مهر) توسط عناصر ضد انقلاب در آلمان حضور داشت، با توهین و تحقیر از تجمع بیرون رانده شد. گفته می شود سلطنت طلبان و گروه های ضد انقلاب او را تنها به دلیل شهرتش در رسانه های ایران از گردهمایی بیرون کردند تا برخی از سلبریتی های قیام بدانند که حتی در فردای موهومی که ایران وعده داده است، جایی نخواهند داشت. دشمنان همچنین تظاهرکنندگان ضد ایرانی در بروکسل، محسن نامجو خواننده فراری را از تجمع خود بیرون کردند.

همه این موارد در کنار فروکش ناآرامی ها در ایران و البته افزایش خشونت ها نشان می دهد که مردم داخل و خارج از کشور با حرکت ضد ایرانی موافق نبودند و دشمنان ایران یک بار شکست سنگین انسانی را متحمل شدند. از نو.

دیدگاهتان را بنویسید