7 هزار میلیارد تن کالای اساسی در کشور کشف شده است

وزارت اطلاعات از کشف 800 هزار تن کالا از جمله مواد خام دام به ارزش بیش از 7000 میلیارد تن در تعدادی از استان ها خبر داد.

به گزارش رجانیوس به نقل از ایرنا، وزارت اطلاعات در اطلاعیه ای اعلام کرد: همزمان با اجرای طرح «مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها» و لزوم مبارزه با قاچاق کالا و تامین غیر حضوری کالاهای اساسی و استراتژیک برای استقرار اقتصادی. ثبات، سربازان امام زمان (عج) گمنام در وزارت اطلاعات موفق به کشف 800 هزار تن از این نوع کالاها از جمله حیوانات به ارزش بیش از 7000 میلیارد تن در تعدادی از استان ها شدند.

این اطلاعیه می افزاید: برای برخورد با این تخلفات تاکنون 75 نفر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند. تعدادی از افراد دستگیر شده به اتهام جعل اسناد دولتی و پوشش واردات کالاهای اساسی بیش از 365 تن غذای سگ و … را با ارز ترجیحی وارد کرده اند.

وزارت اطلاعات گفت: همچنین با دریافت گزارش‌هایی مبنی بر قاچاق روغن خوراکی تزریقی در بازار سه استان شرقی به کشورهای همسایه، اقدامات کنترلی انجام و مشخص شد بیش از 60 درصد روغن موجود در این استان‌ها. به خارج از کشور قاچاق شده بود.«کشور منتقل شد.بنابراین پس از اقدامات اطلاعاتی، اعضای این شبکه شناسایی و 65 نفر از اعضای آن با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

  تعمیرات لوازم خانگی پایگاه اطلاع رسانی رجا

دیدگاهتان را بنویسید