800 راننده تاکسی از زمان شیوع کرونا در تهران کشته شدند

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی و نظارت سازمان تاکسیرانی شهر تهران با بیان اینکه کمتر از چهار درصد رانندگان تاکسی واکسینه نشده اند، گفت: تاکنون 800 راننده تاکسی در پایتخت بر اثر بیماری قلبی جان خود را از دست داده اند.

به گزارش رجانیوس به نقل از مرکز ارتباطات و روابط بین الملل شهرداری تهران، مهدی اسماعیل بیگی روز چهارشنبه درباره واکسیناسیون رانندگان تاکسی اظهار داشت: برخورد با رانندگان واکسینه نیست.

وی در خصوص تاکسیرانانی که کارت واکسن را روی شیشه خودرو نصب کرده اند، گفت: تیم های نظارتی در پایانه های مختلف شهر برای نظارت بر این مشکل حضور دارند و بازرسان برای رانندگان تاکسی که واکسینه شده اند اما واکسن دریافت نکرده اند کارت واکسن صادر می کنند. کارت واکسن.”

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران در خصوص عدم واکسینه نشدن بیش از 5 هزار راننده تاکسی در تهران در ماه گذشته گفت: در این مدت تعداد رانندگانی که از دریافت واکسن امتناع کردند کاهش یافته و اکنون به حدود 4 هزار راننده رسیده است. “

وی گفت: تیم های نظارتی در حال گشت زنی در راهروها و پایانه ها هستند و خودروهای تاکسیرانان واکسینه نشده تا زمان دریافت واکسن متوقف می شوند و پس از ابطال گواهینامه تاکسیران و صدور گواهی تمدید مشروط به اخذ گواهینامه نمی توانند کار کنند. واکسیناسیون . .

به گفته اسماعیل بیگی; کد ملی رانندگان تاکسی واکسینه شده در اختیار سازمان تاکسیرانی است، بنابراین راننده ای که به صورت سیستمی واکسینه نشده باشد، گواهینامه وی تمدید نخواهد شد.

وی افزود: حدود 3 تا 4 درصد از رانندگان تاکسی هنوز واکسینه نشده اند، اما اینکه حدود 96 درصد از جمعیت 80 هزار نفری این کشور واکسینه شده اند، بسیار خوب است.

  دستگیری 54 مدیر فروش بابت سوالات امتحانی

صدور Isacocard برای رانندگان تاکسی را متوقف کنید

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران همچنین درباره روند اجرای تفاهم نامه صدور ایساکوکارت توضیح داد: حدود یک ماه و نیم پیش این تفاهم نامه با شرکت ایساکو منعقد شد و در ابتدای کار با حدود پنج هزار راننده تاکسی دیدار شد. . شرکت ایساکو; اما در ابتدا مشکلی در سری ایساکو به وجود آمد که اجرای این قرارداد متوقف شد.

وی ادامه داد: تیم پشتیبانی ایساکو دچار مشکل شد و همین امر باعث شد که روند آن طور که باید پیش نرود.

اسماعیل بیگی با اشاره به برگزاری جلسه چند روز گذشته برای مشخص شدن موضوع ایساکو گفت: در نتیجه این مجموعه قول داده اند تا دو هفته آینده روند صدور کارت های ایساکو را به سرعت آغاز کنند.

وی با تاکید بر اینکه 21 هزار تاکسیران در ایزاک مستقر شده اند، گفت: در حال حاضر مشکل پیش آمده در ایزاک مرتفع شده است و امیدواریم تا قبل از شروع سال جدید بخشی از نیازهای تاکسیرانی تهران برطرف شود. ملاقات کرد. در این مورد.”

شایان ذکر است شرکت ایساکو اقدام به ایجاد کارت 2016 برای ارائه خدمات ویژه به گروه های مختلف کرده است که بیشتر برای سازمان ها و مراجع دولتی است اما هم اکنون برای جامعه کارگری تاکسیرانی نیز در نظر گرفته شده است.

حدود 80 هزار تاکسی در ناوگان تاکسیرانی تهران که یکی از بزرگترین پارک های حمل و نقل عمومی خاورمیانه است، فعال هستند.

دیدگاهتان را بنویسید