87 پرتاب کننده سنگ و 20 تیرانداز دستگیر شدند

گروه اجتماعی رجانیوز: سازمان اطلاعات فرجه در اطلاعیه ای از دستگیری برخی متخلفان نظم و قانون که به سمت کامیون های در حال حرکت در جاده ها سنگ پرتاب و تیراندازی می کردند، خبر داد.

من گزارش میدم رجانیوز به گزارش مهر، اداره اطلاعات شهرستان فرجه از دستگیری برخی متخلفان نظم و قانون که به سمت کامیون های در حال حرکت در جاده ها سنگ پرتاب و تیراندازی می کردند، خبر داد. در متن این پیام آمده است:

امروز دشمنان و ضدانقلاب با توطئه ها و آتش افروزی ها و نیز هدف قرار دادن امنیت عمومی مردم به دنبال ایجاد ناامنی و هرج و مرج در کشور هستند. یکی از توطئه های اخیر ماندان برای تضعیف امنیت و آرامش مردم ایجاد چالش و ناامنی برای گروه پرتلاش کامیون داران در جاده ها بود که این توطئه مخرب و سرپوش به طور ویژه توسط سازمان اطلاعات فرج پیگیری شد.

پیام زیر است؛ با اشراف اطلاعاتی و اقدامات عملیاتی، عاملان 87 مورد سنگ اندازی و 20 مورد تیراندازی به کامیون های در حال حرکت در محورهای مواصلاتی توسط سازمان اطلاعات فرجا و با همکاری سایر نهادهای انتظامی برای تامین ایمنی در جاده ها شناسایی و دستگیر شدند. کشور

در این پیام آمده است: با تلاش شبانه روزی ماموران انتظامی و همکاری دستگاه های ذیربط، تمامی تحرکات دشمنان تحت رصد و اشراف اطلاعاتی سازمان اطلاعات فرج و سایر نهادهای امنیتی قرار دارد و با با اشراف اطلاعاتی و اقدامات قاطع پلیس، امنیت کامل در جاده ها برقرار است.

  خبر مهم وزیر اقتصاد از واردات مواد اولیه و نیمه تمام برای تولید

امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است و سازمان اطلاعات فراج با تمام توان و ظرفیت با همکاری مردم و سایر همکاران در مجموعه پلیس و سایر دستگاه ها در صحنه حضور دارد تا با افرادی که در این زمینه اقدام می کنند برخورد کند. نظم و امنیت را در ابعاد مختلف برهم بزنند هیچ آرامشی وجود نخواهد داشت.

در پایان از ملت عزیز تقاضا می شود اطلاعات، اخبار و اقدامات غیرقانونی را از طریق سامانه تلفنی 110 و سازمان اطلاع رسانی فرج با شماره پیامک 110322 آدرس سایت: aminemardom.police.ir و در پیام رسان آیتا به آدرس admin_safa @ آماده اطلاع رسانی نمایند. دریافت اخبار و اطلاعات محبوب

دیدگاهتان را بنویسید