9000 دستگاه کارتخوان جدید در اختیار نانوایی های تهران قرار گرفت

به گفته رجانیوس؛ معاون برنامه ریزی و اقتصاد وزارت جهاد کشاورزی گفت: در اجرای طرح سفیدکردن نان 9 هزار دستگاه کارتخوان جدید در اختیار نانوایی های دولتی تهران قرار گرفته و محدودیتی در تعداد نان وجود ندارد.

محمد گربانی روز سه شنبه در نشست خبری به مناسبت هفته جهاد کشاورزی که در محل این وزارتخانه برگزار شد، درباره طرح سفیدکردن نان افزود: طرح سفیدکردن نان توسط وزارت اقتصاد در حال اجراست و این طرح یک طرح آزمایشی در استان زنجان برای شناسایی آسیب ها و حذف های احتمالی برای رفع برخی از مشکلات با ایجاد زیرساخت های اطلاعاتی اعمال شد.

معاون وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه این طرح دارای دستگاه پوزینگ هوشمند ویژه است، گفت: طبق آمار کشور به 83 هزار دستگاه پوزینگ نیاز دارد که برای بحث های مربوط به پوزهای حمایتی مهم است و عملاً اتصال از طریق آن آغاز می شود. برخی از نانوایی ها

وی با بیان اینکه قیمت نان سنتی تغییر نمی کند، بیان کرد: این طرح هم اکنون در استان های زنجان، قزوین، چهارمحال، بختیاری، فارس، تهران و برخی دیگر از استان ها در حال اجراست و پیش بینی می شود این طرح در تیر یا مرداد ماه به پایان برسد. در سراسر کشور توزیع می شود.

قربانی افزود: فرآیند خرید نان مانند روال گذشته با کارت بانکی افراد انجام می شود. خریدار تعداد نان ها را با برداشت کارت بانکی مرتبط با کد ملی انتخاب می کند و تراکنش پرداخت بانکی انجام می شود، با این تفاوت که بخشی از ارزش نان از حساب خریدار کسر و مابقی به حساب خریدار واریز می شود. حساب نانوایی از یارانه.

  به این افراد یارانه پرداخت شد

وی گفت: برای خرید نان محدودیتی وجود ندارد و با کارت بانکی می توانید به تعداد مورد نیاز خرید کنید.

معاون برنامه ریزی و اقتصاد وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه با اجرای این طرح یارانه ها به صورت مستقیم و هدفمند به دست مردم می رسد و از گرانی های متعدد آرد در بازار و انقضای یارانه ها جلوگیری می کند، افزود: این طرح باعث می شود جلوگیری از هدر رفتن آرد و نان موثر است و قطعا انتشار آرد برای مصارف غیر انسانی را به حداقل می رساند.

وی گفت: در این راستا با توجه به رقابت پذیری بین واحدهای نانوایی دولتی، کیفیت نان و رضایت مشتریان ارتقا می یابد.

دیدگاهتان را بنویسید