Assassination، بازی جدید ایلان ماسک

طبق یک سرمقاله، ایلان ماسک که چندین سال است با خودروهای برقی و شرکت تسلا به شهرت و سرمایه دست یافته است، از هر دعوا برای پیروزی بیشتر استفاده می کند. با ورود غیرمعمول و پرنوسان خود به حوزه ارزهای دیجیتال، تغییرات شدیدی در قیمت ها ایجاد کرده است. هر از چند گاهی برای سود شخصی به یکی از ارزهای دیجیتال روی می آورد و پس از افزایش قیمت، سود خود را می گیرد و آن را رها می کند; بیت کوین و دوج کوین نمونه هایی از این ماسک ها هستند.

ماسک هم اکنون وارد عرصه رسانه شده و با خرید توییتر موج جدیدی را راه اندازی کرده است.

ایلان ماسک روز گذشته اقدام قابل توجه دیگری را انجام داد و پیامی متفاوت و مبهم برای فالوورهای خود در توییتر ارسال کرد و گفت که می تواند در شرایط مرموز بمیرد و به همین دلیل از دیدار با مخاطبان خود خوشحال است.

13119 خبر اولیه

راشا دینس می نویسد که مالک اسپیس ایکس و تسلا جزئیاتی از اعلام خود ارائه نکرد، اما اندکی بعد پست دیگری را با دیمیتری روگوزین معاون نخست وزیر سابق روسیه و رئیس فعلی آژانس فضایی روسیه به اشتراک گذاشت.

روگوزین گفت که سرمایه گذار تسلا مسئول ارائه پایانه های اینترنتی Starlink به جنگجویان نازی در شهر بندری ماریوپول اوکراین از طریق پنتاگون خواهد بود.

اسپیس ایکس از زمانی که مسکو در اواخر فوریه نیروهای خود را به اوکراین فرستاد، فناوری و پوشش ماهواره ای را به اوکراین ارائه می کند.

ماسک و روگوزین قبلاً در فضای مجازی با هم بحث می کردند. روگوزین در سال 2014 گفت که ایالات متحده باید از “ترامپولین” برای فرستادن فضانوردان خود به فضا استفاده کند. این اظهارات تمسخر اتکای واشنگتن به موشک های روسیه در آن زمان بود.

  ابزار عالی برای برندها معرفی شبکه اجتماعی چینی Douyin یا TikTok

هنگامی که اسپیس ایکس در سال 2020 دو فضانورد ناسا را ​​به ایستگاه فضایی بین المللی فرستاد، ماسک اعلام کرد که ترامپولین کار می کند.

دیمیتری روگوزین، رئیس فضایی روسیه درباره تمسخر یک ترامپولین توسط ایلان ماسک:

روگوزین پاسخ داد که عاشق شوخی های ماسک است و در مقابل ماسک به زبان روسی گفت که به دنبال همکاری طولانی مدت متقابل سودمند و موفق است.

سوال پنهانی روگوزین در مورد ارائه تجهیزات ارتباطی به نیروهای نئونازی اوکراین اکنون واقعی تر و جدی تر از همیشه به نظر می رسد.

با این حال، پیروان آمریکایی ماسک این پیام مرموز را چندان مرتبط با روسیه و اظهارات روگوزین نمی دانند. در عوض، آنها به شوخی اظهارات میلیاردر را به نزدیکی او به کلینتون و مرگ مرموز افرادی که به نوعی با بیل و هیلاری کلینتون مرتبط هستند مرتبط می‌کنند. مشابه خودکشی وینس فاستر، معاون مشاور کاخ سفید در سال 1993، وقایع ست ریچ در سال 2016 و مرگ یا خودکشی میلیاردر جفری اپستین که مورد آزار جنسی قرار گرفت.

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید